Podkarpackie Hotele: Rzeszów ukrywa prawdziwy diament

Ostatnio postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda oferta Podkarpacia jeśli chodzi o hotele. Rzeszów okazał sie prawdziwym zaskoczeniem, jak na jedną z mniejszych stolic wojewódzkich, Jednak bluediamond-hotel.pl bez wątpienia zapewnia mu miejsce w czołówce rankingu luksusowych obiektów hotelowych. Ten wyjątkowy obiekt nie bez kozery nosi nazwę błękitny diament. Wszystkie oferowane usługi są na najwyzszym poziomie i chyba tylko ceny sprawiają , że nie znalazł się w kategorii pięciogwiazdkowej. Wśród czterogwiazdkowych hoteli to niewątpliwy lider.

Hotele. Rzeszów naprawdę ukrywa rzeczywisty diament.

Oferta obejmuje pokoje w trzech wersjach: luksusowe Apartamenty – o powierzchni 50 m2, z przeszkloną łazienką wyposażoną w jacuzzi, pokoje Premium – o powierzchni 30 m2, przygotowane z dodatkowym umeblowaniem na specjalne okazje oraz Standardowe, co nie oznacza zwyczajne, gdyż i one zostały przygotowane w „diamentowym” stylu.

Rzadko który z hoteli oferuje tak luksusowo zaprojektowane strefy dla swoich gości : Strefa Active SPA z basenem, saunami i gabinetem odnowy biologicznej, Strefa kulinarna z restauracją, barem i imprezami okolicznościowymi oraz Strefa biznesu z trzema salami konferencyjnymi i kompletnym wyposażeniem.

To miejsce nie jest jak inne hotele. Rzeszów naprawdę ukrywa rzeczywisty diament.