Antyki i dzieła sztuki a licytacje komornicze

Co myślisz sobie gdy usłyszysz hasło „komornik sądowy Warszawa”? W większości przypadkach budzi ono negatywne skojarzenia. Jednak tak naprawdę komornik-warszawa.info.pl i inni komornicy sądowi tylko wykonują swoją pracę i dbają o sprawiedliwość.

Dlatego warto czaszem poszukać w Google hasła „komornik sądowy Warszawa”, zwłaszcza w sytuacji, w której interesujesz się różnymi antykami, dziełami sztuki i podobnymi rzeczami. Można czasem znaleźć ciekawe okazy na licytacjach, które organizuje komornik sądowy. Warszawa jest miastem, gdzie tych licytacji jest całkiem dużo, jednak czasem warto nawet pojechać np. z Warszawy do innej miejscowości, jeżeli zależy nam na jakimś okazie.

Co ma do zaoferowania komornik sądowy?

Cena wywoławcza

Cena oszacowana

OBRAZ – REPRODUKCJA, 70X60cm

315,00 zł

420,00 zł

OBRAZ – REPRODUKCJA, 70X55cm

300,00 zł

400,00 zł

OBRAZ – REPRODUKCJA, 55X45cm

225,00 zł

300,00 zł

OBRAZ – REPRODUKCJA, 64X45cm

255,00 zł

340,00 zł

Obraz autorstwa Małgorzaty Olińskiej

500 zł

1000 zł

Obraz mandala

500 zł

1000 zł

Obraz z wizerunkiem anioła

75 zł

150 zł

 

Jak widać na licytacjach, które organizuja komornicy sądowi znajdują się głównie obrazy. Jednak czasem da się znaleźć również inne, bardziej zróżnicowane przedmioty kolekcjonerskie. Tutaj warto szukać ich pod różnymi kategoriami. Zamiast zastanawiać się jakie komornik sądowy z Warszawy, lub innej miejscowości ma dzieła sztuki, albo antyki do sprzedania warto wpisać bardziej konkretne hasła jak np. monety, albo numizmaty. Czasem trzeba wykazać się sprytem i pomysłowością, żeby znaleźć ciekawsze oferty komorników sądowych.

Warto czasem poszukać w Google hasła „komornik sądowy Warszawa”, zwłaszcza gdy interesujesz się różnymi antykami.
Warto czasem poszukać w Google hasła „komornik sądowy Warszawa”.

Ponadto warto wykazać się również cierpliwością, ona bardzo się przyda, ponieważ nie zawsze na licytacjach można znaleźć ciekawe propozycje, zwłaszcza jeżeli ograniczysz się do jednego miasta np. Warszawy.